Apie mus

UAB“ TELŠIŲ HIDROSTATYBA“

Efektyviai sprendžiame žemės ir gerbūvio paslaugas

Uždaroji akcinė bendrovė savo veiklą pradėjo 2016 m. teikdama žemės ir gerbūvio darbų paslaugas-naujų bei senų tvenkinių valymas, trinkelių klojimas, melioracijos darbai, naujų bei senų tvenkinių valymas, fiziniams bei juridiniams asmenims.  Įmonė kiekvienais metais plečia savo turimą technikos parką ir atitinkamai plėsdama teikiamų paslaugų spektrą, taip nuolat augdama ir vystydamasi. Turint profesionalią įrangą bei teikiant skubią pagalbą už konkurencingą kainą planuojame pritraukti nemažą kiekį klientų, nes mano planuojamos įmonės teikiamų paslaugų išskirtinumas – jaunas, žingeidus, profesionalus, kolektyvas  ( vidutinis darbuotojų amžius iki 40 metų) , nemaža turima technikos bazė.

Mūsų tikslai

Stengiamės teikti patikimiausias ir efektyviausias paslaugas, nenusileidžiant kokybei ar saugumui. Taip pat siekiame įrodyti savo kokybiškus įgūdžius, sąžiningas kainas ir klientų aptarnavimą, kad galėtume tęsti verslo santykius ilgus metus.

 

Pagrindinės vertybės

Kodėl verta rinktis mus?

Puikiai išmanydami šios srities rinką ir klientų poreikius, domėdamiesi naujovėmis siekiame tapti, nuolat augančia bei tobulėjančia įmone savo srityje, teikti tik aukščiausios ir ilgalaikės kokybės paslaugas, pelnyti klientų pagarbą bei lojalumą.

56513102_631535513934141_4565209142230253568_n

Esame čia, kad padėtume! Paskambinkite mums šiandien!